Jaká je definice uhlíkové oceli?
Uhlíková ocel je slitina železa a uhlíku s obsahem uhlíku 0,0218 % až 2,11 %. Také známá jako uhlíková ocel. - Obecně obsahuje malé množství křemíku, manganu, síry a fosforu. Obecně platí, že čím vyšší obsah uhlíku v uhlíkové oceli, tím větší tvrdost, vyšší pevnost, ale nižší plasticita.
Podle použití uhlíkové oceli lze rozdělit na uhlíkovou konstrukční ocel, uhlíkovou nástrojovou ocel a volnořeznou konstrukční ocel tří kategorií, uhlíková konstrukční ocel je rozdělena na konstrukční ocel pro strojírenství a strojní výrobu konstrukční oceli dva druhy. Podle způsobu tavení lze rozdělit na ocel s otevřenou nístějí, konvertorovou ocel.
Běžné chemické složení uhlíkové oceli
Chemické složení běžné uhlíkové oceli včetně uhlíku , , (C) křemík mangan , , (Si) (, , Mn) fosfát (P) síra, , (S) chrom , , (Cr), nikl , , , Ni) a měď ( Cu) .
Uhlík (C) : uhlík je hlavním legujícím prvkem v oceli, zvyšuje tvrdost a pevnost oceli, ale příliš vysoký obsah uhlíku povede ke snížení houževnatosti a svařitelnosti oceli.
Křemík (Si) : křemík může zlepšit pevnost oceli, ale vysoké hladiny mohou vést ke křehkosti za tepla.
Mangan (Mn) : mangan může zlepšit pevnost a tvrdost oceli, také pomáhá zlepšit houževnatost a plasticitu oceli.
Fosfor (P) : Fosfor je obvykle škodlivý prvek v oceli, protože snižuje houževnatost a svařitelnost oceli.
Síra (S) : síra existuje v oceli ve formě sulfidu, sníží tažnost a houževnatost oceli, ale vhodné množství síry může zlepšit obrobitelnost oceli vytvořením sulfidu manganu.
Chrom (Cr) : chrom může zlepšit odolnost proti korozi a tvrdost oceli, se běžně používá při výrobě nerezové oceli a žáruvzdorné oceli.
Nikl (Ni) : nikl může zlepšit odolnost oceli proti korozi a houževnatost, se obvykle používá v nerezové oceli a speciální legované oceli.
Měď (Cu): měď je obvykle škodlivý prvek v oceli, protože může způsobit tepelnou křehkost,ale v některých specifických použitích, jako je mosaz, je měď nezbytným legujícím prvkem.
Různé třídy uhlíkové oceli se liší v obsahu těchto prvků, aby splňovaly specifické mechanické vlastnosti a požadavky na aplikaci. například, chemické složení uhlíkové oceli Q215A, obsah fosforu a síry , S , P) menší než 0.050 % a 0,045 %, v tomto pořadí , chrom , (Cr) nikl , , , Ni) a měď (Cu) umožňují zbytkový obsah nižší než 0,030 %. Kontrola těchto součástí je nezbytná pro zajištění vlastností oceli
Jaké jsou klasifikace uhlíkové oceli?
(1) Podle použití uhlíkové oceli lze tři kategorie rozdělit na uhlíkovou konstrukční ocel, uhlíkovou nástrojovou ocel a volnořeznou konstrukční ocel, uhlíková konstrukční ocel se dělí na konstrukční ocel pro strojírenství a konstrukční ocel na strojní výrobu dvě;
(2) podle metody tavení lze rozdělit na ocel s otevřenou nístějí, konvertorovou ocel;
(3) Podle způsobu dezoxidace lze rozdělit na varnou ocel (F), uklidněnou ocel (Z), polouklidněnou ocel (b) a speciální uklidněnou ocel (TZ);
(4) According to carbon content, carbon steel can be divided into low carbon steel (WC≤0.25%), medium carbon steel (WC0.25%-0.6%) and high carbon steel (WC>0.6%);
(5) Podle kvality oceli lze uhlíkovou ocel rozdělit na běžnou uhlíkovou ocel (vyšší obsah fosforu a síry), vysoce kvalitní uhlíkovou ocel (nižší obsah fosforu a síry) a jakostní vysoce jakostní ocel (s nižším obsahem fosforu). a obsah síry) a mimořádně kvalitní ocel.
Výhody uhlíkové oceli:
1.Vysoká pevnost: pevnost uhlíkové oceli je relativně vysoká, vydrží vysoké pevnostní namáhání a tlak.
2, vysoká tvrdost: tvrdost uhlíkové oceli je velmi vysoká, může splnit potřeby tvrdosti při mnoha příležitostech.
3. Dobrá odolnost proti opotřebení: uhlíková ocel se po správném tepelném zpracování může stát materiálem velmi odolným proti opotřebení. Proto je široce používán ve výrobě strojů, stavebnictví, automobilovém průmyslu, letectví a dalších oborech.
4. Dobrý výkon při zpracování: uhlíková ocel může být vytvořena kováním, tepelným zpracováním a dalšími procesy a snadno se zpracovává a řeže. Díky tomu je uhlíková ocel jedním z nejběžnějších výrobních materiálů.
Nevýhody uhlíkové oceli
1. Snadno rezaví: uhlíková ocel obsahuje železo, snadno se okysličuje, vodní pára a další eroze kovů způsobená rzí. Pokud se včas nezabrání, způsobí větší poškození materiálu.
2. Silná koroze: Ve srovnání s běžnou nerezovou ocelí je uhlíková ocel korozivnější. V některých speciálních prostředích, jako je mořská voda a jiná korozivní atmosféra, bude životnost uhlíkové oceli značně ovlivněna.
3. Obtížnost zpracování: tvrdost uhlíkové oceli je velmi vysoká, takže při zpracování a tváření potřebuje složitější procesní technologii než jiné materiály. Překážky vstupu jsou tedy vysoké.
4. Snadná tepelná deformace: Protože koeficient tepelné roztažnosti uhlíkové oceli je relativně velký, snadno se deformuje při zahřívání. Kromě toho v některých případech vícenásobného ohřevu a chlazení dojde k vnitřním smršťovacím otvorům, bublinám a dalším problémům s kvalitou.
Stručně řečeno, uhlíková ocel jako běžný materiál má své výhody a nevýhody. Při volbě použití uhlíkové oceli je nutné se spolehnout na konkrétní obor
Odpovídající tabulka jakosti oceli podle země
|
Čína |
Německo |
Francie |
Mezinárodní standard |
Japonsko |
Švédsko |
Británie |
Amerika |
||
|
GB |
RÁMUS |
W-Nr. |
NF |
ISO |
JIS |
ß |
BS |
ASTM |
UNS |
|
|
|||||||||
|
Q195 |
S185 |
1.0035 |
S185 |
HR2 |
- |
- |
S185 |
A285M Gr.B |
- |
|
Q215A |
USA34-2 |
1.0028 |
A34 |
HR1 řekl: |
SS330 řekl: |
1370 |
040A12 |
A283M Gr.C |
- |
|
A215B |
RSt34-2 |
1.0034 |
A34-2NE |
- |
- |
- |
- |
A573M Gr.58 |
- |
|
Q235A |
S235JR |
1.0037 |
S235JR |
Fe 360A |
SS 400 |
1311 |
S235JR |
A570 Gr.A |
K02501 |
|
Q235B |
S235JRG1 |
1.0036 |
S235JRG1 |
Fe 360D |
- |
1312 |
S235JRG1 |
A570 Gr.D |
K02502 |
|
Q235C |
S235JRG2 |
1.0038 |
S235JRG2 |
- |
- |
- |
S235JRG2 |
A283M Gr.D |
- |
|
Q235D |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Q255A |
St44-2 |
1.0044 |
E28-2 |
- |
SM 400A |
1412 |
43B |
A709M Gr.36 |
|
|
Q255D |
- |
- |
- |
- |
SM400B |
- |
- |
- |
- |
|
Q275 |
S275J2G3 |
1.0144 |
S275J2G3 |
Fe430A |
SS490 řekl: |
1430 |
S275J2G3 |
- |
K02901 |
|
|
|||||||||
| Poznámka: Stará ocelová čísla v závorkách | |||||||||
|
|
|||||||||
|
(2) Vysoce kvalitní uhlíková strukturovaná ocel |
|||||||||
| Čína |
Německo |
Francie |
Mezinárodní standard |
Japonsko |
Švédsko |
Británie |
Amerika |
||
|
GB |
RÁMUS |
W-Nr |
NF |
ISO |
JIS |
SS14 |
BS |
ASTM/AISI |
UNS |
|
|
|||||||||
|
05F |
D6-2 |
1.0314 |
- |
- |
- |
- |
015A03 |
1005 |
G10050 |
|
08F |
USt4 řekl: |
1.0336 |
- |
- |
S9CK |
- |
- |
≈1008 |
- |
|
08 |
- |
- |
XC6 |
- |
- |
- |
040A04 |
1008 |
G10080 |
|
10F |
USt13 řekl: |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
≈1010 |
- |
|
10 |
C10 |
1.0301 |
C10 |
- |
S10C |
1265 |
040A10 |
1010 |
G10100 |
|
15 |
C15 |
1.0401 |
C12 |
- |
S15C |
1350 |
040A15 |
1015 |
G10150 |
|
20 |
C22E |
1.1151 |
C22E |
- |
S20C |
1435 |
C22E |
1020 |
G10200 |
|
25 |
C25E |
1.1158 |
C25E |
C25E4 |
S25C |
- |
C25E |
1025 |
G10250 |
|
30 |
C30E |
1.1178 |
C30E |
C30E4 |
S30C |
- |
C30E |
1030 |
G10300 |
|
35 |
C35E |
1.1181 |
C35E |
C35E4 |
S35C |
1572 |
C35E |
1035 |
G10350 |
|
40 |
C40E |
1.1186 |
C4E |
C40E4 |
S40C |
- |
C40E |
1040 |
G10400 |
|
45 |
C45E |
1.1191 |
C45E |
C45E4 |
S45C |
1660 |
C40E |
1045 |
G10450 |
|
50 |
C50E |
1.1210 |
C50E |
C50E4 |
S50C |
1674 |
C50E |
1050 |
G10500 |
|
55 |
C55E |
1.1203 |
C55E |
C55E4 |
S55C |
1665 |
C55E |
1055 |
G10550 |
|
60 |
C60E |
1.1221 |
C60E |
C60E4 |
- |
1678 |
C60E |
1060 |
G10600 |
|
65 |
CK67 řekl: |
1.1231 |
XC65 |
SL, SM |
- |
1770 |
060A67 |
1065 |
G10650 |
|
15 milionů |
15Mn3 |
1.0467 |
12M5 |
- |
- |
1430 |
080A15 |
1016 |
G10160 |
|
20 mil |
21Mn4 |
1.0469 |
20M5 |
- |
- |
1434 |
080A20 |
1022 |
G10220 |
|
25Mn |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
080A25 |
1026 |
G10260 |
|
30 milionů |
30Mn4 |
1.1146 |
32M5 |
- |
- |
- |
080A30 |
1033 |
G10330 |
|
35 milionů |
36Mn4 |
1.0561 |
32M5 |
- |
- |
- |
080A35 |
1037 |
G1037 |
|
40 milionů |
40Mn4 |
1.1157 |
40M5 |
SL, SM |
SWRH42B |
- |
080A40 |
1039 |
G1039 |
|
45 milionů |
- |
- |
45M5 |
SL, SM |
SWRH47B |
1672 |
080A47 |
1046 |
G1046 |
|
50 milionů |
- |
- |
- |
SL, SM |
SWRH52B |
1674 |
080A52 |
1053 |
G1053 |
|
60 milionů |
60Mn3 |
1.0642 |
- |
SL, SM |
S58C |
1678 |
080A62 |
1062 |
- |
|
|
|||||||||
|
2, Čísla ocelové tyče ze stavební oceli jsou podobná tabulce |
|||||||||
| Čína | Německo | Francie | Mezinárodní standardní jakost oceli | Japonsko | Švédsko | Británie | Amerika | ||
|
GB |
RÁMUS |
- |
NF |
ISO |
JIS |
- |
- |
ASTM |
- |
|
Q235 |
- |
- |
Poplatek 235 |
PB240 |
SR235 |
- |
- |
- |
- |
|
20 MnSi |
BSt420S |
- |
Poplatek 400 |
RB 400 |
SD 390 |
- |
- |
A706M |
- |
|
20 MnSiV |
- |
- |
FeTE400 řekl: |
RB400W |
- |
- |
- |
A615M |
- |
|
20MnTi |
- |
- |
Poplatek 400 |
RB 400 |
SD 390 |
- |
- |
A706M |
- |
|
25MnSi |
- |
- |
Poplatek 400 |
RB 400 |
SD 390 |
- |
- |
- |
- |
|
|
|||||||||
|
3, přibližné srovnání čísla legované konstrukční oceli |
|||||||||
|
Čína |
Německo |
Francie |
Mezinárodní standardní jakost oceli |
Japonsko |
Švédsko | Británie |
Amerika |
||
|
GB |
RÁMUS |
W-Nr |
NF |
ISO |
JIS |
SS14 |
BS |
ASTM/AISI |
UNS |
|
20Mn2 |
20Mn6 řekl: |
1.1169 |
20M5 |
22Mn6 řekl: |
SMn420 řekl: |
- |
150M19 |
1320 |
- |
|
30Mn2 |
30Mn5 |
1.1165 |
32M5 |
28Mn6 |
- |
- |
150M28 |
1330 |
G13300 |
|
35Mn2 |
36Mn5 |
1.1167 |
35M5 |
36Mn6 řekl: |
SMn433 řekl: |
2120 |
150M6 |
1335 |
G13350 |
|
40Mn2 |
- |
- |
40M5 |
42Mn6 |
SMn438 řekl: |
- |
- |
1340 |
G13400 |
|
45Mn2 |
46Mn7 |
1.0912 |
45M5 |
- |
SMn443 řekl: |
- |
- |
1345 |
G13450 |
|
50Mn2 |
50Mn7 řekl: |
1.0913 |
55M5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
15 MnV |
15MnV5 |
1.5213 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20 MnV |
20MnV6 |
1.5217 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
42 MnV |
42MnV7 |
1.5223 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
35SiMn |
37MnSi5 |
1.5122 |
38MS5 |
- |
- |
- |
En46S② |
- |
- |
|
42SiMn |
46MnSi4 |
1.5121 |
41S7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
40B |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
170H41 |
14B35 |
- |
|
45B |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14B50 |
- |
|
40 MnB |
- |
- |
38 MB5 |
- |
- |
- |
185H40 |
- |
- |
|
15 kr |
15Cr3 řekl: |
1.7015 |
12C3 |
- |
SCr415 řekl: |
15X |
523A14 |
5115 |
G51150 |
|
20 kr |
20Cr4 řekl: |
1.7027 |
18C3 |
20Cr4 řekl: |
SCr420 řekl: |
- |
527A20 |
5120 |
G51200 |
|
30 kr |
28Cr4 řekl: |
1.7030 |
32C4 |
- |
SCr430 řekl: |
- |
530A30 |
5130 |
G51300 |
|
35 kr |
34Cr4 řekl: |
1.7033 |
38C4 |
34Cr4 řekl: |
SCr435 řekl: |
- |
530A36 |
5135 |
G51350 |
|
40 kr |
41Cr4 řekl: |
1.7035 |
42C4 |
41Cr4 |
SCr440 |
2245 |
530A40 |
5140 |
G51400 |
|
45 kr |
- |
- |
45C4 |
- |
SCr445 |
- |
- |
5145 |
G51450 |
|
50 kr |
- |
- |
50C4 |
- |
- |
- |
- |
5150 |
G51500 |
|
12CrMo |
13CrMoV44 řekl: |
1.7335 |
12CD4 |
- |
- |
2216 |
1501-620 |
4119 |
- |
|
12CrMoV |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Cr27 řekl: |
- |
- |
|
15CrMo① |
15CrMo5 |
1.7262 |
15CD4.05 |
- |
SCM415 řekl: |
- |
1501-620 |
- |
- |
|
20CrMo |
20CrMo5 |
1.7264 |
18CD4 řekl: |
18CrMo4 řekl: |
SCM420 |
|
CDS12 |
4118 |
G41180 |
|
25CrMo① |
25CrMo5 |
1.7218 |
25CD4 řekl: |
- |
- |
2225 |
- |
- |
- |
|
30CrMo |
- |
- |
30CD4 řekl: |
- |
SCM430 řekl: |
- |
- |
- |
- |
|
35CrMo |
34CrMo4 |
1.7220 |
35CD4 řekl: |
34CrMo4 |
SCM435 řekl: |
2234 |
708A37 |
4135 |
G41350 |
|
35CrMoV |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
CDS13 |
- |
- |
|
42CrMo |
42CrMo4 |
1.7225 |
42 CD |
42CrMo4 |
SCM440 řekl: |
2244 |
708M40 |
4140 |
C41400 |
|
35Cr2MoVA |
24CrMo |
1.7733 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
25Cr2Mo1VA |
V55 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20Cr3MoWVA |
21CrVMoW12 řekl: |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
38CrMoA1 |
41CrA1Mo7 |
1.8509 |
40 CAD |
41Cr |
- |
2940 |
905M39 |
- |
- |
|
20CrV |
21CrV4 řekl: |
1.7510 |
- |
- |
- |
- |
- |
6120 |
- |
|
50CrVA |
51CrV4 řekl: |
1.8159 |
, , 50CV4 |
13 |
SUP10 |
2230 |
735A50 |
6150 |
G61500 |
|
15CrMn |
16MnCr5 |
1.7131 |
16MC5 řekl: |
- |
- |
2511 |
- |
5115 |
G51150 |
|
20CrMn |
20MnCr5 |
1.7147 |
20MC5 řekl: |
20MnCr5 |
SMnC420 řekl: |
- |
- |
5120 |
G51200 |
|
20CrMnMo |
- |
- |
- |
- |
Řídicí jednotka SCM421 |
- |
- |
4119 |
- |
|
40CrMnMo |
42CrMo4 |
1.7225 |
- |
42CrMo4 |
SCM440 řekl: |
- |
708A42 |
4142 |
G41420 |
|
30CrMnTi |
30MnCrTi4 |
1.8401 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
40CrNi |
40NiCr6 |
1.5711 |
- |
- |
- |
- |
640M40 |
3140 |
G31400 |
|
12CrNi2 |
14NiCr10 |
1.5732 |
14NC11 |
- |
SNC415 řekl: |
- |
- |
3415 |
- |
|
12CrNi3 |
14NiCr14 |
1.5752 |
14NC12 řekl: |
15NiCr13 |
SNC815 |
- |
665A12 |
3310 |
G33106 |
|
20CrNi3 |
- |
- |
20NC11 řekl: |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
30CrNi3 |
31NiCr14 řekl: |
1.5755 |
30NC11 řekl: |
- |
SNC836 řekl: |
- |
653M31 |
3435 |
- |
|
12Cr2Ni4 |
14NiCr18 |
1.5860 |
12NC15 řekl: |
- |
- |
- |
659M15 |
2515 |
- |
|
20Cr2Ni4 |
-14NiCr14 |
1.5752 |
18NC13 řekl: |
|
-SNC815 řekl: |
|
-665M13 |
3316 |
- |
|
20CrNiMo |
21NiCrMo2 |
1.6523 |
20NCD2 řekl: |
20NiCrMo2 |
SNCM220 |
2506 |
805M20 |
8620 |
G86200 |
|
45CrNiMoVA |
36CrNiMo4 |
1.6511 |
40NCD3 řekl: |
- |
SNCM439 |
- |
816M40 |
4340 |
G43400 |
Kontrola kvality procesu výroby uhlíkové oceli

1
Horký kov je předupraven
Aby bylo možné regulovat teplotu roztaveného železa nad 1250 stupňů, v procesu je třeba ostatní prvky v roztaveném železe oddělit od provozu, obsah ostatních prvků pokud možno udržet pod 4 %, aby ostatní prvky mohly být odděleny mícháním a přidáváním odsiřovacích látek, lze v tomto procesu také použít struskové zařízení k udržení podílu strusky na více než 80 %.

2
Tavení konvertoru
Metoda konvertorového tavení může zlepšit kvalitu výrobků a snížit spotřebu surovin. V procesu tavení v konvertoru zahrnují tavicí metody metodu konvertoru foukaného kyslíkem, foukání s vysokým tahem uhlíku a způsob nauhličování s nízkým tahem. Vysokotlaký proud kyslíku se obvykle používá k vstřikování horkého kovu do pece, v tomto procesu, kvůli vysokým teplotám, horkému kovu a oxidační reakci kyslíku, aby se dosáhlo dokonalé kontroly teploty procesu a zbavili se rušení jiných komponent.

3
Regulace a kontrola obsahu síry v oceli s vysokým obsahem uhlíku
V procesu rafinace je věnována pozornost odsiřovacímu provozu, obvykle se používá metoda struskové reakce, protože odsiřovací reakce je chemická reakce, která absorbuje tepelnou energii. Prostřednictvím metody struskové reakce reagují vápník, železo, hliník, křemík a další prvky v roztavené oceli se sírou, aby se dosáhlo efektu odsíření. V tomto procesu mohou být přidány nebo plně promíchány některé katalyzátory, které neovlivňují výrobu. Tím je odsíření adekvátnější a rychlost odsíření se urychlí. V procesu rafinace oceli s vysokým obsahem uhlíku je ocel s vysokým obsahem uhlíku velmi důležitá pro regulaci a kontrolu obsahu síry.

4
Kontrola obsahu hliníku v oceli s vysokým obsahem uhlíku
V procesu reprodukce je obsah hliníku v oceli s vysokým obsahem uhlíku pokud možno řízen do 2 %, což může nejen zlepšit deformační výkon ocelových výrobků, ale také zlepšit plasticitu oceli s vysokým obsahem uhlíku.

5
Metalurgie mezipánve
Technologie metalurgie mezipánve má především zabránit reoxidaci součástí ingotu, čímž se sníží poškození způsobené problémy s oxidací, tato technologie je hlavně v pánvi a mezipánvi mezi použitím dlouhého ústí vody, čímž se sníží obsah nečistot, aby se zabránilo struska. V tomto procesu je třeba věnovat pozornost kontrole teploty, aby se snížilo poškození oxidů, aby se zlepšila kvalita ocelového embrya.

6
Technologie elektromagnetického míchání a lehkého lisování
Principem technologie elektromagnetického míchání a lehkého lisování je řízení míchání kovů a nekovů v roztavené oceli pomocí indukce magnetického pole. Techniky elektromagnetického míchání a lehkého lisování - obecně používané na začátku tuhnutí litého bloku. Vzhledem k tomu, že roztavená ocel má tekutost a je náchylná k centrální segregaci, lze zařízení, která vyzařují magnetická pole, použít k tomu, aby se krystaly vzniklé v tomto procesu pohybovaly ve směru magnetického pole. V tomto procesu lze velikost síly magnetického pole měnit úpravou velikosti proudu tak, aby se změnila míchací síla, takže se oddělí látka s nízkou teplotou tání.

7
Efektivní kontrola teploty lití
Sloupcové krystaly mohou snadno způsobit segregaci ve středu sochoru. Na sloupcovité krystaly má však určitý vliv licí teplota. Když se teplota zvýší, průměr sloupcových krystalových částic se zvětší a jev segregace bude zjevnější. Když se teplota sníží, bude se rovnoosý krystal ingotu roztahovat, takže v procesu ingotu by měla být teplota řízena co nejvíce, aby byla přiměřená, což vede k deformaci kovu.
Často kladené otázky
Společnost Sichuan Liaofu Special Steel Company., Ltd
Jaké způsoby platby jsou podporovány?
+
-
Nerezová ocel 304 splňuje mezinárodní požadavky na potravinářskou kvalitu, nerezová ocel 316 není pouze potravinářská nebo lékařská. Použití tohoto lékařského stupně jako výrobního pohárku však nepřinese další výhody všem. Proč se tomu říká 304 nebo 316? Ta se definuje především podle materiálového složení. Nerezová ocel 316 není podobná minerálním materiálům, po použití může uvolňovat některé látky na podporu lidské absorpce.
Mohu kdykoli zrušit?
+
-
Nerezová ocel 304 splňuje mezinárodní požadavky na potravinářskou kvalitu, nerezová ocel 316 není pouze potravinářská nebo lékařská. Použití tohoto lékařského stupně jako výrobního pohárku však nepřinese další výhody všem. Proč se tomu říká 304 nebo 316? Ta se definuje především podle materiálového složení. Nerezová ocel 316 není podobná minerálním materiálům, po použití může uvolňovat některé látky na podporu lidské absorpce.
Jak získám účtenku za nákup?
+
-
Nerezová ocel 304 splňuje mezinárodní požadavky na potravinářskou kvalitu, nerezová ocel 316 není pouze potravinářská nebo lékařská. Použití tohoto lékařského stupně jako výrobního pohárku však nepřinese další výhody všem. Proč se tomu říká 304 nebo 316? Ta se definuje především podle materiálového složení. Nerezová ocel 316 není podobná minerálním materiálům, po použití může uvolňovat některé látky na podporu lidské absorpce.
Jakou licenci potřebuji?
+
-
Nerezová ocel 304 splňuje mezinárodní požadavky na potravinářskou kvalitu, nerezová ocel 316 není pouze potravinářská nebo lékařská. Použití tohoto lékařského stupně jako výrobního pohárku však nepřinese další výhody všem. Proč se tomu říká 304 nebo 316? Ta se definuje především podle materiálového složení. Nerezová ocel 316 není podobná minerálním materiálům, po použití může uvolňovat některé látky na podporu lidské absorpce.
Jak získám přístup k tématu, které jsem si zakoupil?
+
-
Nerezová ocel 304 splňuje mezinárodní požadavky na potravinářskou kvalitu, nerezová ocel 316 není pouze potravinářská nebo lékařská. Použití tohoto lékařského stupně jako výrobního pohárku však nepřinese další výhody všem. Proč se tomu říká 304 nebo 316? Ta se definuje především podle materiálového složení. Nerezová ocel 316 není podobná minerálním materiálům, po použití může uvolňovat některé látky na podporu lidské absorpce.
Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů uhlíkové oceli v Číně již 20 let vás srdečně vítáme, abyste si zde z naší továrny koupili uhlíkovou ocel vyrobenou v Číně. Všechny produkty jsou vysoce kvalitní a konkurenceschopné ceny.













